HAKKIMIZDA

GÜVENLİ VE ZAMANINDA ULAŞIM

Organizasyonlar için personel ulaşım hizmetinin sağlanması en önemli ihtiyaçlardan biri. Bu nedenle; Çetin Group olarak, kurumların çalışanlarına karşı tüm sorumluluğunun bilinci ile Personel Taşımacılığı Hizmeti sağlıyor; işyerinden-eve evden-işyerine ulaşmaları için hizmet vermekte olduğumuz misafirlerimize, İş Kanunu, Trafik Kanunu, Karayolları Taşıma Kanunu, Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğindeki yükümlülüklerini yerine getirerek, güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyoruz. Biz tüm bu sorumlulukları üstleniyoruz. Sizler istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle uğraşırken biz, işe aldığınız herkesi "GÜVENLİ” ve “ZAMANINDA" getirip götürmeyi, bu konularda da ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz

Personel Taşımacılığı konusunda sunduğumuz tüm hizmetin profesyonelce ve en kaliteli şekilde gerçekleştirilmesi için maksimum özeni göstermekteyiz. Hizmet standartlarımızın yüksek oluşu; araç kalitemiz ve sürücülerin eğitimi ve yönetimi ile doğru orantılı. Çetin Grup olarak taşımacılık hizmetinin içerdiği risklerin bilinci ile hareket ederek, bu noktada alınan karar ve uygulamaya konulan düzenlemelerin hiçbir zaman tek başına yeterli olmayacağı bilinci ile sürekli denetim ilkemizi daima ön planda tutuyoruz.

HAKKIMIZDA

1998 yılında Hizmet Alanında faaliyet göstermek üzere Trakya’da kurulmuş olan Çetin Group Şirketler bünyesinde; Müşteri talepleri doğrultusunda 2000 yılında Personel Taşımacılığı Hizmeti alanında da yatırım yapılarak, Çetin Personel Taşımacılığı kuruldu. 20 yıllık sektörel deneyimimizle bugün 740 araçla Türkiye Genelinde; Çözüm ortaklarımıza, Personel Taşımacılığı Hizmeti sağlamaktayız. Çetin Personel Taşımacılığı, sağlık, ilaç, eğitim, tekstil, lojistik sektöründen fabrikalara, AVM'lerden hastanelere, ofis ve plazalara kadar birçok sektörde ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Farklı sektörlerde ve geniş bir yelpazede yer alan müşterilerimizle gelişmiş hizmet bilgi ve kalitesiyle her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını anlamakta ve onlara Personel Taşımacılığı Hizmeti sunmaktayız.

Hizmet alanında, 7000 çalışanımız, 500 yerli ve uluslararası kuruluşla çözüm ortaklığı gerçekleştirirken, dijitalleşen dünyada sektörel teknolojik yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Genel Merkezi Tekirdağ’da ve İstanbul’da üç ayrı Head Office’i ile 7 bölge müdürlüğü üzerinden tüm Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Çetin Group, Müşteri Odaklı perspektifi ile mutlu çalışan ve mutlu müşteri doğru orantısını kurum kültürüne yansıtmakta, “Güven Duyan Müşteri “ felsefesi ile, “Güven Sağlayan bir Organizasyon” olarak çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir.

Bunu sağlamak için Çetin Group, öncelikle sahada şirketlerini temsil eden tüm çalışanlarının yasal ve sosyal hakları ile eğitim ve gelişimlerine büyük önem vermektedir.Toplumsal değer yaratan kurum kültürümüzün güçlenmesi için insan kaynağı uygulamalarının inovatif ve sürdürülebilir olması misyonumuzla;
“Yarına, bizi biz yapan değerlerimizle koşuyoruz.”


Vizyonumuz

Farkı birlikte yaratarak, sektörün lideri ve gloval br marka olmak.

Misyonumuz

Değişen ve gelişen teknolojileri şirketimize entegre ederek rekabette üstülük sağlamak,

Eğitimli ve yetkin insan kaynağı yönetmek,

Kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firma olmak,

Mutlu çalışan ve mutlu müşteri anlayışını sağlamak,

Hizmette güvenin adresi olmak.

Bizimle irtibata geçin! 444 87 99